Forbes Türkiye

Haber ve Dergi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.8 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Forbes Türkiye yepyeni haliyle Android mobil cihazınızda yerini alarak sizlere güncel ekonomi bilgileri vermek için bekliyor.

Sektörel ve ekonomi anlamında dünyanın en kaliteli dergisi olan Forbes Türkiye artık sadece yazılı basın olarak değil de dijital basın da da yerini aldı ve kendisini mobil cihazların eline bıraktır. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz Forbes Türkiye mobil uygulaması sayesinde iş ve ekonomi anlamında ki tüm haber içeriklerine mobil cihazınızdan erişebilirsiniz. 

Mobil cihazlarınız sizlere bu imkanı tanıyacak prestije erişmiştir. Sizde mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanabilir eve iş dünyasına ait en güncel ve prestijli haberlere mobil cihazınızdan göz atabilirsiniz. Forbes Türkiye dergisinin her an yazılı basın olarak alıp okumanız iş hayatınızın yoğunluğundan ötürü pek mümkün olmayabilir. Bu durumda da mobil cihazınız sizlerin yanında olacak ve derginizi avucunuzun içine koyacaktır. 

Sizde kahve molalarınızda mobil cihazınızdan derginizi açarak ekonomi haberlerine, iş dünyası ile ilgili en güncel bilgilere ve daha bir çok kaliteli içeriğe anında ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Forbes Türkiye indir
DİĞER SÜRÜMLER