Forbes Türkiye

Haber ve Dergi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız artık sizler dergi görevi de yapıyor. Forbes dergisini mobil cihazınızdan da takip edebilirsiniz.

Türkiye?nin en çok satan aylık iş dünyası ve ekonomi dergisi olan Forbes artık sadece yazılı basında değil de mobil cihazlarınızda da yerini alıyor. IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınız sizlere Forbes dergini getiriyor. Kaçırdığınız sayılar için üzülmeyin Forbes mobil uygulaması ile dilediğiniz yazıya anında ulaşabilirsiniz. 

İş dünyasının içeriğini okuyucularına her zaman en objektif bir şekilde sunmayı başaran Forbes dergini mobil cihazınızdan da takip edebilir ve her hangi bi yazıyı kaçırmazsınız. Bu da sizlere daha kaliteli bir yaşam sunar. Lider, uluslararası, araştırmacı, güçlü, prestijli, yenilikçi, vizyoner, lüks, güvenilir ve daha bir çok özelliği kazanmayı başaran ve hala da başarılı bir şekilde yoluna devam eden Forbes dergisinin mobil versiyonuna sizde sahip olarak satın almadan önce içerikleri inceleyebilir ve daha sonra mobil uygulama sizlere yetersiz gelirse basılı halini de satın alabilirsiniz.

Fakat yoğun iş hayatına sahipseniz mobil cihazınızdan Forbes dergisini takip etmeniz sizlere zamandan tasarruf kazandıracaktır. Sizde sektörel hayatınıza dair bilgileri mobil cihazınızda bulunan Forbes dergisinden alın. 

Daha Fazla Göster
Forbes Türkiye indir
DİĞER SÜRÜMLER